KURDELE NAKIŞI BOHÇA

By 11/04/2009 , , , , , , , ,

                                                

PAFTASI:

 *********************************************************************************


PAFTASI:********************************************************************************
  

PAFTASI:*********************************************************************************
menekçe bohça, mekenşe bohça paftası, kurdele nakışı bohça, kurdele nakışı bohça paftası, pafta, kalıp, nakış örneği, kurdele nakışın, kalıbıyla birlikte bohça, paftasıyla bohçalar,YORUM YAPMAK İSTEYENLER :  ( "profil seçin" bolümünde adı/ url seçeneğini seçerek kolayca yorumlarınızı gönderebilirsiniz.url mecburi değildir.)

You Might Also Like

2 yorum

  1. teşekkürler. çok güzel olmuş bunlar. ayrıca kalıplarının yapılmış halini görmek de değiişik fikirler verdi bana bunun için de teşekkür ederimm :D

    YanıtlaSil
  2. siteye giren herkese merhaba ,
    bu gördüğünüz ve yakında göreceğiniz daha pek çok harika kurdela nakışı örnekleri benim çeyimizin sadece bir kısmı. yapması inanılmaz zevkli ve kolay bu sanatı öğrenmeyi herkese tavsiye ediyorum. Kurdela nakışı diğer hiç bir elişine benzemediğini belirtmeden geçemem. Yapmaya başlar başlamaz tutkuya dönüşen bu sanat eserlerinden her genç kızın çeyizinde olmalı diye düşünüyorum.
    Kurdela nakışını tutku haline getirenlerden ve bu harika sanatla yeni tanışan herkesten yorumlarını bekliyoruz . Anneciğimin o güzel ellerine sağlık...

    YanıtlaSil

LÜTFEN "YORUMLAMA BİÇİMİ" BÖLÜMÜNDE "ADI/URL" SEÇENEĞİNİ SEÇEREK YORUMLARINIZI GÖNDERİNİZ. (url yazmak mecburi değildir.)